Zámluvy pokojů

Zámluvy pokojů

Ačkoliv to není nezbytně nutné, většina lidí preferuje zamluvit si konkrétní pokoj předtím, než se nastěhuje. K tomu slouží systém zámluv, provozovaný kolejní radou (dále jen KR), který letos sídlí na adrese:

http://zamluvy.koleje.cuni.cz

Do systému je možné se přihlásit prostřednictvím vašeho jména a hesla do CAS UK, nebo speciálním heslem pro systém, které bylo zasláno všem, kteří měli platnou rezervaci místa na Kajetánce ke dni 9. 8. 2017

Prosím, přečtěte si nápovědu. Je v ní popsán koncept aliancí a způsob zamluvení pokoje. Na dotazy, jejichž odpověď je v nápovědě, nebudeme odpovídat. Technické problémy či nesrovnalosti s vaší rezervací hlaste na adresu kajetanka@zamluvy.koleje.cuni.cz. Dotazy prostřednictvím FB (ať už KR nebo soukromé členů KR) vaši odpověď neurychlí, nejdříve odpovídáme na dotazy z mailu a pak když zbude čas, tak i na FB.

Časy jednotlivých kol zámluv jsou k dispozici po přihlášení do systému. První kolo začíná již 16. 8. ve 20:00. Rezervace definitivně končí 27. 8. ve 23:59 – poté již musíme předat jejich výsledky ubytovací kanceláři.

  1. kolo – slouží výhradně k rezervaci pokoje, na kterém dotyčný bydlí celoročně, včetně prázdnin. Žádný jiný pokoj v tomhle kole nelze rezervovat. Primární domovské právo je nastavené automaticky, tudíž v tomto kole stačí zkontrolovat, že vše proběhlo v pořádku. 
  2. kolo – slouží výhradně k rezervaci pokoje, na kterém dotyčný bydlel v předchozím roce, než se odstěhoval / přestěhoval na prázdniny. Žádný jiný pokoj v tomhle kole nelze rezervovat. Sekundární domovské právo je nastavené automaticky, tudíž v tomto kole stačí zkontrolovat, že vše proběhlo v pořádku. 
  3. kolo – slouží výhradně k přistěhování dalších členů aliance na pokoje obsazené po předchozích dvou kolech. Pokud to kapacita umožní, dojde v tomhle kole k ručnímu sestěhování úplných 3 členných aliancí mezi 1L a 2L pokoji na koleji K1. 
  4. kolo – volný výběr pokoje, každý si může rezervovat libovolné místo, na které má v rámci své rezervace nárok, které zatím nebylo obsazeno v předchozích kolech. 

Důrazně doporučujeme zkontrolovat si, zda máte v systému správně nastavená primární a sekundární domovská práva a případně si ve vhodnou chvíli zarezervovat pokoj, na kterém chcete bydlet.

Preferovaný způsob přihlášení je přes CAS UK (na hlavní stránce klikněte na odkaz „CAS UK“ a přihlašte se). Bohužel, prvákům nefungují přihlašovací údaje do CAS UK a proto je třeba rozeslat všem prvákům náš vlastní login a heslo, určený pouze pro systém zámluv. Z dat od KaM ovšem nejde zjistit kdo je prvákem a kdo ne, a proto posíláme toto heslo všem. Ostatní jej mohou využít pro případ, že byste chtěli pověřit někoho dalšího vytvořením rezervace po dobu vaší nepřítomnosti. Tímto heslem se přihlašujte přímo na úvodní stránce systému zámluv.

Protože toto heslo putuje e-mailem a mnohé služby komunikaci nijak nešifrují, doporučujeme si heslo v zájmu vaší bezpečnosti co nejdříve změnit. Za komplikace způsobené odcizením hesla neneseme zodpovědnost.

KR Kajetánka