Zámluvy pokojů

Zámluvy pokojů

Ačkoliv to není nutné, většina lidí chce mít možnost ovlivnit, kde bude bydlet v příštím akademickém roce, k čemuž slouží webový portál pro zámluvy.

Zámluvy jsou rozdělené do čtyřech kol.

  1. První kolo je určeno pouze ubytovaným, co bydleli na koleji přes léto (letos konkrétně k 6. srpnu) a chtějí nadále bydlet na tom samém místě. V prvním kole není možné se nastěhovat na jiný pokoj, než na pokoj z letního ubytování. Pokud máte letní ubytování, tak máte tento pokoj na další rok automaticky přiřazen.
  2. Druhé kolo je určeno lidem, kteří bydleli na koleji k 15. červnu. Pokud přes léto ve Vašem pokoji nikdo nebydlel, bude Vám pokoj přiřazen automaticky.
  3. Třetí kolo je speciální, máte v něm možnost nastěhovat na svůj pokoj svoji „alianci“ — skupinu lidí, se kterými chcete bydlet. Pozor, abyste mohli toto kolo využít, tak už musíte na pokoji bydlet v rámci předešlých dvou kol. Ostatní lidé ze skupiny mohou být klidně nově příchozí na kolej.
  4. Ve čtvrtém kole si konečně může kdokoli zamluvit jakýkoli pokoj. Musí to ale být stejný typ pokoje, co si zaplatil, a je třeba respektovat pohlavní omezení (každý student si může nastavit, že nechce na pokoji bydlet s osobou druhého pohlaví).

Termíny zámluv:

  • 20. 8. Přijde Vám e-mail s přihlašovacími údaji do systému, přesnými časy a webovou stránkou (od této chvíle bude zároveň probíhat druhé kolo)
  • 23.8. (pátek) 20:00 Třetí kolo zámluv
  • 24.8. (sobota) 20:00 Čtvrté kolo zámluv
  • 26.8. 00:00 ukončení zámluv a předání dat o pokojích ubytovací kanceláři….

V systému nakonec nejsou přímo popisu pokojů, takže jsme připravili stránku, kde si o každém pokoji můžete přečíst podrobnosti http://www.kajka.koleje.cuni.cz/cs/stav-pokoju/ (třeba jestli má pokoj letní ubytování). Pozor, příští rok je kvůli rekonstrukci celá K1B úplně bez letního ubytování a K1A má bez letního ubytování buňky končící na 7 a 8… Pokoj bez letního ubytování pro Vás bude znamenat nutnost se stěhovat, když budete chtít zůstat na koleji přes prázdniny…

Důrazně doporučujeme co nejdříve zkontrolovat, že všechny údaje odpovídají skutečnosti. V případě chyby, nějakého specifického dotazu nebo požadavků, nám hned napište zprávu na e-mail zamluvykajka[zavináč]gmail[tečka]com, není v našich silách odpovídat na 10 místech, takže ostatní kanály (fb, komentáře) budeme muset ignorovat, vyhrazujeme si právo neodpovídat na dotazy, co jsou zodpovězené v nápovědě (i tak očekáváme zahlcení zprávami). Pro urychlení nezapomeňte napsat svoje jméno a číslo pokoje, o který se jedná.

Na K1A teď probíhá stále rekonstrukce na pokojích končící na 5 a 6, která nakonec bude končit až v listopadu 2019. Z tohoto důvodu není v zámluvách umožněno nastěhovat se na tyto pokoje. Původní majitelé těchto pokojů se ale mohou případně přestěhovat po domluvě na ubytovačce, až bude rekonstrukce hotová 😉

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní trpělivost se systémem zámluv. Letos se kvůli GDPR spouští úplně nový systém, takže nás to všechny stojí spoustu nervů. Navíc se programování systému protáhlo, takže nemůžeme všechny termíny zvolit tolik na “pohodu”, jak bychom chtěli. Děkujeme i lidem kolem KR 17. listopadu za jeho vytvoření a ubytovačce na Kajetánce za všemožnou pomoc.