iRoom

iRoom

iRoom Vám zpříjemní a zjednoduší váš kratší či delší pobytu na Kajetánce. Kromě rychlého a levného tisku k nám můžete přijít využít naše počítače a internet, potřebujete-li pomoc s nastavením sítí nebo jen tak, bezdůvodně 🙂

V iRoomu můžete skenovat, kopírovat a tisknout mnohem flexibilněji než na jiných tiskárnách na koleji. Nejnovějším přírůstkem je tiskárna Samsung, která do iRoomu přibyla v lednu 2016: tiskne během pár sekund a má i oboustranný tisk. Na barevný tisk pak můžete využít další dvě tiskárny, které v iRoomu máme. Dále disponujeme třemi počítači a wifi sítí, které můžete využívat (například v těch strašných situacích, kdy vám nefunguje internet) a díky nimž nemusíte soubory nutně nosit na flashce.

13115742_10205219983173295_236285371_nPokud jste se právě ubytovali a nevíte si rady s připojením k internetu na pokoji, rádi vám s tím v iRoomu pomůžeme a to včetně poskytnutí kabelu, který si u nás můžete zakoupit. Stejně rádi pomůžeme se zapojením routeru a při větších problémech případně kontaktujeme správu sítí.

V neposlední řadě si můžete do iRoomu přijít jen tak posedět a pokecat s jedním z nás, případně využít iRoom na setkání někde jinde než na kuchyňce, doučování pokud byste jinak v studovně vyprávěním rušili … zkrátka cokoliv vás napadne!

Nabízíme kvalitní kávu připravenou pomocí AeroPressu, čaj a kvalitní ekologické víno (které je možné vzít i sebou).

Rádi vás uvidíme na 7. patře K1A každý večer 18: 00-23: 00 včetně víkendů a svátků (o případných změnách informujeme na naší FB stránce).

FB News: Café iRoom Koleje Kajetánka.

Po více než patnácti letech provozu iRoom definitivně končí. Současné ředitelství KaM (nikoli Kajetánky) považuje provoz iRoomu za zbytečný a není ochotno jej financovat. A protože iRoom byl vždy neziskovou službou studentům, nemůže bez této pomoci dále existovat. Děkujeme všem, kteří do iRoomu rádi chodili a doufáme, že na něj budou v dobrém vzpomínat. ... See MoreSee Less

View on Facebook

Dnes 21:00-23:00 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Dnes bude otvorené od 19:00 do cca 21:00, tak priďte keby ste niečo potrebovali tisknúť alebo skenovať 🙂 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Bohužiaľ musíme oznámiť, že iRoom je od Nového roku oficiálne zatvorený. O prípadných zmenách a príležitostných otvoreniach budeme informovať na tejto stránke.

We are sorry to announce that from the beginning of this year, iRoom is officialy closed. We will post here in case of any changes or if we are occasionally open.
... See MoreSee Less

View on Facebook

Malá zmena - dnes máme výnimočne otvorené až od 18:30. Budeme sa na vás tešiť 🙂 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Ceník:13081679_10205219983013291_429158193_n

  • Kopírování / tisk černobíle 1, –
  • Kopírování / tisk barevně 3, –
  • Skenování ZDARMA
  • Připojovací kabel 50, –
  • Káva 10, –
  • Čaj 10, –
  • Víno 15, – (10, – při koupi 0,5l a více sebou)

Těšíme se na vás!
Tým Café iRoom