Aktivity na koleji

Aktivity na koleji

Posilovna

DSC_0008

Posilovna se nachází v přízemí budovy K2B. Přístup do posilovny je možný po vydání tzv. posilovenky. Jedná se o doklad s fotografií, který je vydáván na ubytovací kanceláři v budově K1A za roční poplatek 400 Kč. Provoz posilovny je upraven provozním řádem, který se nachází ve vestibulu budovy K2. Klíče jsou vydávány při předložení posilovenky na vrátnici budovy K2. Posilovnu je možné využívat v provozní době od 07:00 do 22:00 hodin.

Stolní tenis

DSC_0017

Vedle posilovny, v přízemí budovy K2B, se nachází místnost s pingpongovým stolem. Hrát stolní tenis je tady možné bezplatně, kromě klíčů od místnosti je taky možné na vrátnici požádat o bezplatné zapůjčení pingpongových pálek a míčku. Klíč od pingpongové místnosti se vydává po předložení kolejenky nebo posilovenky.

Kulečník

DSC_0028

Kulečníková místnost s plně vybaveným kulečníkovým stolem a příslušným hracím náčiním se nachází v suterénu budovy K1A. Místnost si ubytovaní můžou rezervovat za poplatek 20 Kč/hod. Klíče jsou po předložení kolejenky vydávány na vrátnici budovy K1.

Televize

DSC_0021

V budovách K1 i K2 jsou ubytovaným přístupny televizní místnosti, kde je možné bezplatně sledovat televizi nebo taky vlastní projekci. Klíče jsou k dispozici na vyžádání na vrátnicích budov K1 a K2. Pořádání větších akcí nebo využití místností k jiným účelům je možné se souhlasem vedoucí koleje. Televizní místnosti se nachází v prvním, společném patře budovy K1 vedle studovny a v přízemí budovy K2.

Momentálne televizní místnosť na K1 je uzavřená, z důvod uskladnení materiálu potrebného k rekonstrukci.

Společenská místnost

DSC_0022

Ve společenské místnosti, nacházející se v prvním, společném patře budovy K1 je možné konat různé jednorázové nebo opakované akce se souhlasem vedoucí koleje.

Studovny

DSC_0024

Za účelem nerušeného studia jsou v budovách K1 i K2 zřízeny studovny. Přístup do studoven je bezplatný. V budově K1 se studovna nachází v prvním, společném patře budovy nad vrátnicí vedle televizní místnosti. V budově K2 se studovny nachází na všech patrech. Klíče jsou vydávány na vrátnicích obou budov.

iRoom (aktuálně uzavřen)

iRoom byla místnost, kde si studenti mohli tisknout, používat počítač a prodávala se tam káva (kolem roku 2015). Současné vedení KaMu ale nechtělo dále platit dozor této místnosti, takže místnost musela být uzavřena, protože vybavení nemohlo zůstat úplně volně přístupné.

V současné chvíli hledáme lepší režim místnosti, který by jí opět zpřístupnil více studentům. Jestli máte nějaký nápad, co byste v místnosti chtěli dělat, tak nám určitě dejte vědět na Facebooku nebo e-mailem.

13150008_10205219982973290_111762076_n

-> Více a aktuality