Aktivity na koleji

Aktivity na koleji

iRoom

13150008_10205219982973290_111762076_n

Na koleji Kajetánka je ubytovaným k dispozici iRoom- místnost, kde se nachází několik počítačů připojených k internetu, tiskárna, kopírovací zařízení a skener. Tisknout a kopírovat je zde možné za cenu 1 Kč za 1 stranu černobílého dokumentu, barevný tisk a kopírování stojí 3 Kč/ strana. Skenování je bezplatné. Personál iRoomu je připraven poskytnout také pomoc při potížích s internetovým připojením. Kromě toho funguje iRoom také jako kavárna, kde si za mimořádně výhodné ceny můžete vypít čaj, kávu nebo víno. iRoom se nachází v sedmém patře budovy K1A a je otevřen v provozní době od 18:00 do 23:00 hodin denně. Mimo provozní dobu iRoomu je na koleji možné na tisk, kopírování a skenování využít automaty umístěné ve vestibulech budov K1 a K2.

-> Více a aktuality

Posilovna

DSC_0008

Posilovna se nachází v přízemí budovy K2B. Přístup do posilovny je možný po vydání tzv. posilovenky. Jedná se o doklad s fotografií, který je vydáván na ubytovací kanceláři v budově K1A za roční poplatek 200 Kč. Provoz posilovny je upraven provozním řádem, který se nachází ve vestibulu budovy K2. Klíče jsou vydávány při předložení posilovenky na vrátnici budovy K2. Posilovnu je možné využívat v provozní době od 06:00 do 22:00 hodin.

Stolní tenis

DSC_0017

Vedle posilovny, v přízemí budovy K2B, se nachází místnost s pingpongovým stolem. Hrát stolní tenis je tady možné bezplatně, kromě klíčů od místnosti je taky možné na vrátnici požádat o bezplatné zapůjčení pingpongových pálek a míčku. Klíč od pingpongové místnosti se vydává po předložení kolejenky nebo posilovenky.

Kulečník

DSC_0028

Kulečníková místnost s plně vybaveným kulečníkovým stolem a příslušným hracím náčiním se nachází v suterénu budovy K1A. Místnost si ubytovaní můžou rezervovat za poplatek 20 Kč/hod. Klíče jsou po předložení kolejenky vydávány na vrátnici budovy K1.

Televize

DSC_0021

V budovách K1 i K2 jsou ubytovaným přístupny televizní místnosti, kde je možné bezplatně sledovat televizi nebo taky vlastní projekci. Klíče jsou k dispozici na vyžádání na vrátnicích budov K1 a K2. Pořádání větších akcí nebo využití místností k jiným účelům je možné se souhlasem vedoucí koleje. Televizní místnosti se nachází v prvním, společném patře budovy K1 vedle studovny a v přízemí budovy K2.

Společenská místnost

DSC_0022

Ve společenské místnosti, nacházející se v prvním, společném patře budovy K1 je možné konat různé jednorázové nebo opakované akce se souhlasem vedoucí koleje.

Studovny

DSC_0024

Za účelem nerušeného studia jsou v budovách K1 i K2 zřízeny studovny. Přístup do studoven je bezplatný. V budově K1 se studovna nachází v prvním, společném patře budovy nad vrátnicí vedle televizní místnosti. V budově K2 se studovny nachází na všech patrech. Klíče jsou vydávány na vrátnicích obou budov.