Zámluvy pokojů pro rok 2016/2015

Zámluvy pokojů pro rok 2016/2015

Ačkoliv to není nezbytně nutné, většina lidí preferuje zamluvit si konkrétní pokoj předtím, než se nastěhuje. K tomu slouží systém zámluv, provozovaný kolejní radou (dále jen KR), který letos sídlí na adrese: http://kajetanka.krakonos.org/

Prosím, přečtěte si nápovědu. Je v ní popsán koncept aliancí a způsob zamluvení pokoje. Dotazy a různé technické problémy hlašte na adresu kajetanka@zamluvy.koleje.cuni.cz.

Pokud se na Kajetánku hlásíte prvním rokem a stále váháte, jaký pokoj je pro Vás nejlepší, může Vám s výběrem pomoci naše obnovená webová stránka koleje.

Omlouváme se, ale přestože jsme se do poslední chvíle snažili, z technických důvodů není možné vytvořit alianci mezi lidmi v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Oproti loňskému roku je však alespoň možné vidět i spolubydlící na buňce z druhého pokoje.
V případě, že je pro Vás aliance mezi různými typy pokojů nezbytná, prosím kontaktujte nás na výše uvedeném emailu.

Vlastní rezervace budou probíhat ve 4 kolech, podle toho, jestli jste na koleji aktuálně ubytovaní, či jste zde byli před prázdninami. Termíny jednotlivých kol jsou následující:

1. kolo úterý 16. 8. 20:00 (primární domovské právo – pro ty, co jsou na koleji ubytovaní i přes prázdniny)
2. kolo středa 17. 8. 20:00 (sekundární domovské právo – pro ty, kteří na koleji bydleli nejméně do začátku prázdnin)
3. kolo čtvrtek 18. 8. 20:00 (sestěhování členů aliance k členům s domovským právem (v případě zůstalé volné kapacity))
4. kolo neděle 21. 8. 21:00 (volný výběr pro všechny)
Konec zámluv neděle 28. 8. 21:00

Důrazně doporučujeme zkontrolovat si, zda máte správně nastavená primární a sekundární domovská práva a ve vhodnou chvíli si zarezervovat pokoj, na kterém chcete bydlet.

Preferovaný způsob přihlášení je přes CAS UK (na hlavní stránce klikněte na odkaz „CAS UK“ a přihlašte se). Bohužel, prvákům nefungují přihlašovací údaje do CAS UK a proto je třeba rozeslat všem prvákům náš vlastní login a heslo, určený pouze pro systém zámluv. Z dat od KaM ovšem nejde zjistit kdo je
prvákem a kdo ne a proto posíláme toto heslo všem. Tímto heslem se přihlašujte přímo na úvodní stránce systému zámluv.

Comments are closed.